Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

200 TL'den
başlayan fiyatlar
Kişiye Özel Danışmanlık Kişiye Özel Danışmanlık
Kurum & İşletmeye Özel Danışmanlık Kurum & İşletmeye Özel Danışmanlık

SEO Nedir?

Search Engine Optimization olarak Google ADS ve diğer arama motorları üzerinde bulunan bu optimize sanatı, Türkçe anlamıyla Arama Motoru Optimizasyonudur. Peki bu optimizasyon işlemi neden bu kadar önemlidir; SEO uyumu dediğimiz sistem, tamamen bir organik ve özgün içerik üretimini kapsamaktadır.

Markanızın hizmet verdiği alanda organik ve özgün içerikleri web sitesinde bulundurması, hem arama motorlarına hem de alıcılara güven verecektir. Ücretsiz bir reklam olarak düşünülmekte olan optimizasyon sistemleri, sayfanız ne kadar anahtar kelimelerle organik bir içeriğe sahip olursa o kadar üst sıralarda olmanıza imkan verecektir. Bu da alıcının ilk aratmada size ulaşmasını, markanızı ve ürünlerinizin tanınmasını sağlayacaktır.

SEO Anahtar Kelime Optimizasyonunun Önemi


Arama motorları üzerinde kullanılmakta olan anahtar kelimeler, SEO kullanımı önemli kriterlerden biridir. Arama motoru kullanan arayıcının arama sekmesine yazacağı kelimelerle, firmanızın web sitesi içerikleri benzer olduğu zaman başarı sağlanabilmektedir. Ancak sadece anahtar kelime optimizasyonu arama motorlarında üst sıralara taşınmanız için yeterli olmayacaktır.

Bunun için sosyal medya uzmanlarının geliştirdiği stratejiler, sayfanızın güncel tutulması, SEM optimizasyonun sağlanması gibi kriterlere de dikkat edilmelidir. Dişli medya olarak sizi zirveye taşıyacak olan hizmetlerimizin hepsini bir pakete bulabileceğiniz gibi ücretsiz derslerimizle dijital platformlarda nasıl başarılı olabileceğinizi de öğrenebilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu Faydaları Nelerdir?


Web sitenizin görünürlüğü artıracak, dijital pazarlama alanlarında daha çok ziyaretçiniz olmasını sağlayacak olan SEO, uzmanlar tarafından size özel geliştirilen stratejilerle markanızın değerini artıracaktır. Öncelikle sağladığı faydalardan biri Google gibi arama motorlarında üst sıralara taşınmanız olacağı gibi hedef pazarlamada da üst pozisyonlarda görünmenize olanak verecektir.

• Web sitenizin erişim kolaylığını sağlayacaktır.
• Reklam maliyetini düşürerek markanızın tanınmasını sağlar.
• Uzun vadede işinize yarayacak bir pazarlama stratejisine sahip olursunuz.
• Sosyal medya gibi dijital platformlarda takipçilerinizin artmasını sağlayacaktır.
• Rakiplerinizin önüne geçmenize imkan verecektir.
• Sitenizin güvenilir olmasına olanak verecektir.
• Organik ve özgün içeriklerle müşterileriniz sizi daha iyi tanır.

Seo Hizmetini Nasıl Alabilirim?


Arama motoru optimizasyonu alanında yer alan hizmetimiz, Dişli Medya olarak uzmanlarımız tarafından size özel içeriklerin hazırlanacağı bir çalışma alanına sahiptir. SEO hizmeti almak için paket seçeneklerimizden ihtiyacınız olan SEO paketini alabileceğiniz gibi direkt bizimle iletişime de geçebilirsiniz.

Arama motoru optimizasyonu alanında profesyonel olan içerik üreticilerimiz, web sitenizin incelemelerini yapacak, eksiklerinin tamamlanması için bir strateji belirleyecektir. Daha sonra arama motoru optimize kriterlerine uygun işlenecek olan içerikler, aldığınız paket seçeneklerine göre haftalık, aylık ve yıllık olarak sayfanıza eklenecektir.
Bizi Takip Edin