Sosyal Medya Yönetimi

Aylık 200 TL'den
başlayan fiyatlar
Kişiye Özel Yönetim Kişiye Özel Yönetim
Kurum & İşletmeye Özel Yönetim Kurum & İşletmeye Özel Yönetim
Kurum & İşletmeye Özel Yönetim

Sektörünüze ve İşletmenize Özel Strateji Geliştirme

Kurum veya işletmenizin hedef kitlesini ve gelecek planlarını göz önüne alarak; benzer kurumların ve işletmelerin analizini yapıyoruz.
Analiz sonuçlarını ve beklentilerinizi birleştirerek hangi sosyal ağlarda, nasıl bir dille, nasıl bir içerik stratejisi ile yer alması gerektiğini yani kısacası sizin sosyal medya kimliğini oluşturuyoruz.

Sosyal Medya Takvimi ve Planlama


Kurum veya işletmenizin için belirlenen sosyal medya kimliği doğrultusunda aylık olarak içerik planlaması yapıyoruz.
Gelecek ayın tüm içerik planlarını sizin tarafınızdan süzgeçten geçirilmiş ve onaylanmış olarak paylaşıma hazır duruma getiriyoruz.

Ay içinde gerçekleşen gündeme dair konular hakkında (Güneş tutulması, dünya çapında yaşanan ilgi çekici bir olay, ülkesel yaşanan büyük başarılar v.b.) kurum ve işletmeniz ile ilişkili özel içerikler oluşturuyoruz. Real-time (Eş zamanlı) adını verdiğimiz bu içeriklerle markanızın çok daha geniş kitlelere ulaşması ve sosyal medyada konuşulan konulardan uzak kalmaması önem veriyoruz.

Etkileşimi yüksek paylaşımlarla sosyal medyada markanızdan olumlu olarak sıkça bahsedilmesini sağlayacak içerikler oluşturuyoruz.

Etkili ve Dikkat Çekici Tasarımlar


Görsel etkiye çok önem veriyoruz.
İçeriklerinizle uyumlu, marka kimliğinizle bağlantılı, mesajlarınızı takipçilerinize daha etkili iletilmenizi sağlayacak ilgi çekici tasarımlar hazırlıyoruz.
Sosyal medyada kullanıcıların çoğu zaman paylaşılan içerikten önce görsele göre etkileşim gösterdiği göz önüne alındığından, başarılı ve etkili görsellerin markanızın en büyük destekçisi olduğuna inanıyoruz.

Takip ve Yönetim


Potansiyel müşteriniz olabilecek kullanıcılar ile iletişime geçerek marka bilinirliği ve marka sadakati oluşturulmasına yardımcı oluyoruz.
Markanız hakkında sosyal medyada oluşabilecek kriz durumlarını önceden anlayarak, olası durumlar için gerekli kriz planları hazırlıyoruz..

Sosyal Medya Hesabı Raporları


Aylık olarak kurum veya işletmenizin tüm sosyal ağlardaki takipçi, etkileşim, içerik ve itibar raporlamasını yapıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Oluşturulur?

• Bulunduğunuz alanda farklılık oluşturmanıza yardımcı olur.
• Markanızın değerlendirilmesi, rakiplerinizin analiz edilmesi
• Pazar incelemelerinin yapılması ve doğru sosyal medya platformalarının tespit edilmesi
• İletişim dilinin tespit edilmesi ve hashtag tespitlerinin yapılması
• Reklam ve kampanya kurgularının değerlendirilmesi ve senaryoların üretilmesi
• İçerik kurguları ve web sitesi ile entegre çalışmalar
• Sektörel blogger’ların tespit edilmesi, irtibata geçilmesi
• Paylaşım takviminin hazırlanması ve onaya gönderilmesi
• Sosyal medya ve SEO entegrasyonunun sağlanması, maksimum derecede verimliliğin arttırılması
• Demografik tespitler ve reklam kurguları
•Etkili paylaşımlar için özel grafik tasarım çalışmalarının gerçekleştirilmesi

Sosyal Medyanın Markanıza Faydasını Nasıl Ölçümlersiniz?

Sosyal medya uzun soluklu bir çalışma gerektirmektedir. Markanız emin adımlarla büyürken, takipçi kitleniz artmakta, sitenize gelen trafik yükselmekte ve bilinirlik değeriniz artmaktadır. Bu süreçte; AOK Medya tarafından demografik verilere, ilgi alanlarına, yaş kriterlerine, cinsiyet ayrımlarına ve lokasyon bazlı hedeflemelere göre; özel grafik ve içerik çalışmalarına göre reklamlar da verilmektedir. Kurumsal görüntüsü oturmuş, özgün paylaşımlara sahip bir sosyal medya hesabı üzerinden doğru reklam kampanyaları kurgulandığında, ciddi anlamda kaliteli dönüşümler sağlanmaktadır.

Sosyal medya yönetiminin faydasını, google analytics verileri üzerinden ölçümleyebilir ve facebook reklamlarının dönüşümleri direkt facebook kurumsal sayfası üzerinden inceleyebilirsiniz. AOK Medya ekibi, sizlere sunduğu profesyonel sosyal medya yönetimi ile ilgili olarak aylık düzenli raporlar göndermekte ve ilgili raporları yorumlayarak gelecek ayın planlamasını yapmaktadır.
Bizi Takip Edin